Žaluzie EURO

Pro plastová a EURO okna je nejoblíbenějším prvkem pro zastínění žaluzie interiérové, ovládané řetízkem. Tyto žaluzie jsou co se týká konstrukce a montáže nejvhodnější. Minimálně zasahují do konstrukce okna. Montují se na jednotlivá křídla pomocí malých samořezných šroubků. Jsou fixována nenápadnými kolíky do zasklívací lišty. Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku. Žaluzie jsou dodávány nejen ve standardním provedení, ale též v domykavém (celostínícím). V tomto provedení nejsou po stažení žaluzie vidět prostřihy, navíjecí pásek a fixační vlasec.

Na výběr je široká paleta lamel v 45 odstínech, včetně imitace dřeva a lze u nich kombinovat i různé barvy krycí lišty s interiéru a exteriéru.  To je hodné například pro okna s imitací dřeva z venku a bílé barvy zevnitř.

Šířka lamel je 25 nebo 16 mm.

Žaluzie EURO se vyrábějí buď s bočními plastovými krytkami STYLE nebo s krycí lištou zaoblenou BRILANT či krycí lištou rovnou OPAL.

Žaluzie INTERIÉROVÉ

Interiérové žaluzie jsou vhodné převážně do klasických kastlových oken, kde se montují na jednotlivá křídla nebo též před sklo či rám. Interiérové meziokenní žaluzie se montují  též mezi skla šroubovaných oken, která jsou součástí starší zástavby.

Žaluzie o šířce lamel 50 mm jsou určeny pro velké plochy typu výkladní skříň.

Interiérové žaluzie  se vyrábějí i v provedení šikmina či do oblouku.

Šířka lamel 25, 50 mm

Ovládání řetízkem, tyčkou nebo řetízkem.

Žaluzie DŘEVĚNÉ

Pro náročnější zákazníky máme v nabídce dřevěné žaluzie. Tyto reprezentativní žaluzie jsou vyrobeny z lípy, bambusu nebo ramínu. Montují se převážně do ostění popřípadě na rám okna.

Šířka lamel: 25, 50 mm.

Ovládání řetízkem, tyčkou nebo řetízkem.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou určeny hlavně do kanceláří nebo do míst , kde potřebujeme zastínit velkou plochu. Nabízíme je v provedení 20-ti druhů látek ve stovkách odstínů.  Vertikální žaluzie se vyrábějí i z materiálů přírodních tzv. dřevěných tkanin či  plastových odolných proti vodě. Ty jsou vhodné pro provozy ze zvýšenými nároky na hygienu.

Vertikální žaluzie je možno vyrobit i jako šikminu či oblouk.

Ovládání žaluzií je řetízkem a provázkem a do buď směrem od ovladače, nebo k ovladači popřípadě do opony.