Plátěné rolety

Plátěné rolety patří poslední dobou k stále oblíbenější variantě stínění. Vyrábějí se v mnoha variantách a dispozici je přes 100 látek. Montují se před okno nebo na křídlo okna, popřípadě  na zeď. Ovládání se liší podle umístnění rolety, podle velikosti rolety a podle vybrané látky. Rolety můžeme ovládat pružinou, řetízkem nebo motorem.

Látky rozlišujeme podle propustnosti světla od stínících až po zatemňovací.

Námi dodávané rolety vyrábí renomovaný český výrobce firma PAVON  https://www.pavon.cz/

Rolety DEN-NOC

Kombinaci žaluzie a rolety. Výrobek účelně a efektivně kombinuje vlastnosti klasické rolety horizontální žaluzie a dokáže nahradit také záclonu nebo závěs. Roleta DEN-NOC umožnuje plynulou regulaci propouštění slunečních paprsků a nabízí zcela nový a originální vzhled. Působí útulným a zároveň exkluzivním dojmem.

Japonské stěny

Japonské stěny jsou velmi variabilní. Hodí se na zastínění oken či předělení místností. Japonské stěny jsou výrazným variabilním a moderním interiérovým doplňkem.

Podle potřeby je možné zvolit výšku, šířku i počet panelů.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie nabízíme v provedení 20 druhů látek ve stovkách odstínů. Vertikální žaluzie se vyrábějí i z materiálů přírodních  či odolných proti vodě, pro provozy ze zvýšenými nároky na hygienu.

Vertikální žaluzie je možno vyrobit i jako šikminu či oblouk.